O firmie

Hobby PRO Sp. z o.o. to firma z  25-letnią tradycją. Z produktami marki Honda mamy styczność od początku istnienia naszej firmy. Początki sprzedaży produktów Honda sięgają produktów Honda Marine. Poza produktami marki Honda sprzedajemy pełen asortyment sprzętu żeglarskiego i motorowodnego (zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sklepu www.sklepyzeglarskie.pl ). 

Wraz z rozwojem firmy poszerzyliśmy gamę produktów Honda bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu praktycznym, które uzupełniamy każdego dnia dzięki wielu szkoleniom i rozmowie z klientami. Obecnie sprzedajemy większość  produktów dystrybuowanych przez firmę Aries Power Equipment - wyłącznego dystrybutora marki Honda na terenie Polski. Będąc wieloletnim dilerem marki Honda odbyliśmy dużą liczbę szkoleń poszerzających nasze Know-how i doświadczenie dotyczące jej produktów.  Prowadzimy również autoryzowany serwis urządzeń i maszyn Honda oraz sprzedajemy oryginalne części i akcesoria do większości produktów tej marki. Przy zakupie każdego sprzętu Honda, dokonujemy wraz z klientem przy odbiorze osobistym  przeglądu zerowego, podczas którego uruchamiamy urządzenie, sprawdzamy jego prawidłowe funkcjonowanie i dokładnie przeszkalamy użytkownika do obsługi danego sprzętu. Klient wychodząc od nas z zakupionym sprzętem, ma pełną wiedzę na temat zakupionego produktu oraz pewność prawidłowej pracy urządzenia. 
Prowadzimy również sprzedaż hurtową produktów. W razie potrzeby jesteśmy w stanie dostarczyć urządzenie do klienta i dokonać wszelkich czynności przeglądu zerowego u klienta. 
Serdecznie zapraszamy do współpracy!