Transporter gąsienicowy Honda HP 500 BXE

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: HP500BXE
  • Producent: Honda
  • szt.
  • Cena netto: 18 885,00 zł 23 228,55 zł

Wyposażony w silnik GXV160, oferuje stały dopływ mocy i wysoki moment obrotowy. Dzięki napędowi hydrostatycznemu HP 500 zawsze trafia do celu i gwarantuje bezpieczny powrót. Honda HP 500 BXE umożliwia transport na pochyłościach nawet do 25 °, na terenach budowy umożliwia też transport materiałów nawet po schodach.

 

Dzięki łatwej manewrowości i promieniu skrętu wynoszącym zaledwie 71 cm, jest idealny w zamkniętych przestrzeniach. Niewielka szerokości umożliwia przejazd z ciężkim towarem przez standardowe drzwi w nowo budowanych i remontowanych obiektach. Oprócz dobrej przyczepności, gąsienice zapewniają również efektywny rozkład masy, dzięki czemu wrażliwe podłoże jest w minimalnym stopniu uszkadzane, nawet przy dużych obciążeniach.

HONDA HP 500 BXE – dane techniczne

Model Honda HP 500 BXE
Ładowność maks. na płaskiej powierzchnią 500 kg
Ładowność maks. na pochyłościach i spadkach 350 kg
Silnik GXV160
Pojemność silnika 163 cm3
Maks. obroty silnika 3600 obr/min
Moc silnika 3.6 kW
Pojemność zbiornika paliwa 3.1 l
Ciężar własny 197 kg
Napęd przekładnia hydrostatyczna
Długość 2140 mm
Szerokość 650 mm
Wysokość 110 mm
   
Długość skrzyni ładunkowej: 1200 mm
Szerokość skrzyni ładunkowej: 560-900 mm
Wysokość skrzyni ładunkowej: 200 mm
Prześwit 92 mm
Maks. prędkość jazdy do przodu 4,3 km/h
Maks. prędkość biegu wstecznego 3.6 km/h
Maks. kąt nachylenia na pochyłości 25°

 

Podana cena ZAWIERA koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.

Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.  - https://www.mojahonda.pl/warunki-gwarancji