Silnik zaburtowy HONDA BF135 D LRU

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: BF135DLRU
  • Producent: Honda
  • szt.
  • Cena netto: 58 317,07 zł / szt. 79 000,00 zł 71 730,00 zł / szt.

Honda BF 135 LRU manetka, rozruch elektryczny, Power Trim&Tilt, długa kolumna, wysokość pawęży 508(mm)

Silnik zaburtowy
Honda BF 135 LRU

 

Pełen mocy i siły
Nowy silnik Honda BF135 oparto na najnowszych rozwiązaniach technicznych zapewniających rewelacyjne osiągi. Ale w tym silniku nie tylko to Cię zaskoczy – jest to bowiem najczystszy i najbardziej ekonomiczny silniki w swojej klasie. Bez obaw, będziesz mógł wypłynąć w morze i skupić się tylko na sterowaniu i odpoczynku. Opatentowane i stosowane wyłącznie przez Hondę technologie gwarantują Ci optymalną pracę i osiągi w pełnym zakresie obrotów. Zmienna długość dolotu układu zasysania powietrza zapewnia potężny moment już od najniższych obrotów silnika, dzięki czemu łódź przyspiesza bardzo dynamicznie. Również w zakresie średnich i najwyższych obrotów BF135 odkrywa swój rasowy, wyścigowy charakter bez obawy o astronomiczne zużycie paliwa! Pozostaje tylko cieszyć się wspaniałą zabawą.


Najbardziej ekonomiczny w swojej klasie BF135 został wyposażony w liniowy czujnik powietrze-paliwo (Linear Air-Fuel Sensor „LAF”), który to pozwala na precyzyjne odmierzanie dawki paliwa w mieszance w każdym zakresie obrotów silnika. Zapewnia to najwyższe, możliwe osiągi z każdej kropelki benzyny ! Dlatego silnik ten pali o 15% mniej niż dwusuwy z bezpośrednim wtryskiem i 45% mniej niż tradycyjne silniki dwusuwowe. Używając silnik BF135 nie musisz wybierać pomiędzy osiągami a komfortem ponieważ zapewnia on jedno i drugie. Super-precyzyjny i płynny mechanizm zmiany biegów zapewnia wyjątkową zwrotność. Dwa wałki stabilizujące redukują hałas i drgania silnika, a Tobie pozostaje tylko cieszyć się wygodnym i płynnym pływaniem!

Model

BF135LRU

Silnik 3-cylindrowy

Pojemność 2.354 cm3

Typ silnika

4 suwowy, DOHC

Moc silnika

135 KM / 6000 obr. / min.

Zapłon cyfrowy

PGM-IG

Automatyczna dekompresja ułatwiająca rozruch

Tak

Automatyczne ssanie

Tak

Rozruch

Elektryczny

Sterowanie

Manetka

Wersja z Power trim & tilt

Tak

Wersja z siłownikiem gazowym

Nie

Tłumik szmerów ssania

Tak

Niski poziom wibracji silnika

Tak

Układ monitorujący slow-stop

Tak

Alarm dźwiękowy

Tak

Ogranicznik obrotów maksymalnych

Tak

Ładowanie akumulatora

12V/40A

Antyrozbryzgowa płyta kolumny silnika

Tak

Powłoka antykorozyjna

Tak

Rozbudowane zabezpieczenie anodowe

Tak

Wysokość pawęży (mm)

508

Ciężar (kg)

217

Ciśnienie akustyczne przy uchu sternika wg. norm (2006/42/EC, ICOMIA 39-94)

Z manetką - 79 dB(A)

 

 

 

 

 

 Pobierz pełny cennik silników zaburtowych Honda

Pobierz informację o silnikach zaburtowych Honda

Pobierz katalog  silników zaburtowych Honda BF60 - BF220

 

 

 

Podana cena ZAWIERA koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

* Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu.

Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp.zo.o.  - https://www.mojahonda.pl/warunki-gwarancji